June 2009

na 1oo% ti zdvihne návštěvnost

30. june 2009 at 9:14 | °<deFuŁq@>°
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. (lol). Mika Waltari. Tolkien. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Animals. Zvířatá. Psy. Kočičiky. Kone. Králičci. Vlci. Wolfs. Moje tvorba. My graphics. J-rock. Gackt. Cascada. Lady Gaga. Pixelky. Pixels. Objednej si. Chceš klikačku. Chceš design. SONB. Jak zvýšit návštevnost. SB. Chceš spřátelit. Hip hop.


konec kontroly SBček

27. june 2009 at 23:12 | °<deFuŁq@>°


Takže je mi vás SBčka hodně moc líto a slibovala sem že zapisování SB bude jen 3dny..a dala sem vám na to 2 týdny.. a teť kdo se zapsal a kdo ne.

1.Misha..xDxD
2.Demilov-ato.blog.cz
*
1.e/L/!/s/h/K/@
2.www.pupiseek.blog.cz
*
1.TooThy ˆˆ
2.http://about-ash-tisdale.blog.cz/
*
JEN 3 BLOGY?...oks...zbytek si mažu!


SMAZANÉ BLOGYprominutí

prominu těmto blogum kteří se sice nezapsali do kontroly ale prali mě po dobu kontroly psali na blog komenty..nebo taky někdo měl pozastavený blog.


hlasování o POTM na červenec

19. june 2009 at 23:56 | °<deFuŁq@>°
takžé..hlasuje se mezi těmito 3mi fotkami


1.

Audrey Kitching 05

2.

Audrey Kitching 06
3.Audrey Kitching 08

Myslíš že budu mít štěstí?

19. june 2009 at 14:57 | °<deFuŁq@>°
Pokud tohle nebude na tvým blogu tak nebudeš mýt šťěstí :-)
Právě tě napadla zombie která tě chce ukořistit zaživa.Dej si toto na blog jinak se ti něci podobného stane za týden
Tak šup šup :D

Dej si tutO pastelku na blOg a přinese ti štěstí nejen v lásce :)
Jedný holčičce se tohle stalo,protože když si to nedala na blog,tak za 7 dní k ní přesně o půlnoci přišla tahle příšera a zabila jí vlastním nožem!Takže si to zkopči,jinak se ti tohle stane,jako holčičce!ROZMYSLI SI TO!!!

aUdReY KiTcHINg 0.8

15. june 2009 at 18:42 | °<deFuŁq@>°
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

aUdReY KiTcHINg 0.7

15. june 2009 at 18:41 | °<deFuŁq@>°
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

aUdReY KiTcHINg 0.6

15. june 2009 at 18:40 | °<deFuŁq@>°
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us


aUdReY KiTcHINg 0.4

15. june 2009 at 18:38 | °<deFuŁq@>°

Audrey Kitching

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

aUdReY KiTcHINg 0.3

15. june 2009 at 18:36 | °<deFuŁq@>°
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us