September 2012

Today? 11.9. 2012

11. september 2012 at 11:09 | Đee™
Jak si tady tak prohlížím moje affska a ostatní blogy, tak už snad každý s ním skončil, nebo ho jen pozastavil... no jako já osobně taky nemám nějak čas psát. Co začalo září, začínám pomalu už chápat, co učení je :D:/. Ale zatím se mám fájn :D co se týká intru, tak to se ani nechci zmiňovat.. horší vychovatelka snad neexistuje! :D mimochodem dneska mám svátek..xD a taky dobrou náladu, ale nevím na jak dlouho :D jinak bych asi chtěla připomenout, že nabírám nové affska tady.. beru snad všechny, uvidím..:D a už ani pomalu nevím, co mám psát.. sedím ve škole na tvrdé židli a nemám co dělat :D už se těším na intr, až si lehnu a spolubydlící mě zase budou vytahovat do víru velkoměsta Brna :D.. a tímto bych asi ukončila tento článek, sice je o ničem s ničím, ale co už xD. Tak se mějte zatím fanfárově, čágo šílenci! x)


Hello, I'm back!

8. september 2012 at 15:19 | Đee™
Zdareec xD
No.. omlouvám se, že jsem dlouho nic nepsala.. cca týden? ti, co nebyli v prváku na intru, nepochopí. První týden je vždycky hrozný, nezastavila jsem se :/:D ještě s tou mojí školou, začátek výuky 7:10 a poslední hodina končí i 15:25.. pfůů :X jinak první školní den? byl to šílený stres, ale nakonec to bylo v pohodě. Mám třídu, ve které skoro nikdo nemluví kromě mě a kámošky :D.. jinak mě to tam baví a jsem spokojená, až na češtinářku. Ředitelka, která uči češtinu je snad to nejhorší na světě.. :D a pak bych se asi zmínila o intru, při tom slově se mi kroutí oholené chlupy na ruce. Důvodů je hodně, ale asi ten největší je vychovatelka. Prej jsme schytaly tu nejhorší na celém intru.. jak jinak :D

"Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš ty sám."

Dál bych sem taky měla napsat o včerejšku. Ani to nebyl ničím výjmečný den. Až na to, že jsem si konečně potřásla rukou s mamkou Martínka x). Už vím, po kom je tak strašně moc úžasný :). Asi v 21:00 jsme se přesunuli na Myslivnu, kde byla akce pod názvem Hasičská noc :D. Mimochodem, vystupovala tam Větší Polovina. Co bych velice měla psát, byli nejlepší, a Martínek nejlepší :D:). Ale kdybych neměla takovou plečku foťák, tak bych natočila všechno, a né jen úryvky z různých písniček.. :/ Ale užila jsem si to tam na 101%! :)

Video z minulého roku.. neměla jsem k tomu vystoupení slov, hvězdy večera zpívají Hvězdu na nebi! :) (1:55)