October 2014

X-MAS wish-list//

31. october 2014 at 8:00 | dee.
Jako fakt? každým dnem narůstá návštěvnost mého blogu.. Aaaa, jste úžasní)) Za první den blogování 25 lidí, včera 33. A to si nějak extra nedělám reklamu, takže doufám, že to bude narůstat bez toho aniž bych vás nějak otravovala :D Ale jinak na počítadle mám za týden číslo 621, což nějak nechápu z jakého důvodu, ale dřív se taky občas trochu přepočítalo.

A abych pořád jenom neřešila návštěvnost. Dneska jsem si dala práci s tím, abych udělala můj slibovaný wish list na Vánoce. Fajn, nějak hotový je. Ale i když to tak nevypadá, dala jsem si s tím opravdu práci :D. Možná ho ještě časem předělám, až nebudu mít co dělat. Teď jdu ještě udělat plakát do grafiky na naše školní klauzury.. bomba. Pár věcí tam podle mě nesedí. Nejsem si s nimi totiž 100% jistá. Je to parfém, jeden mi v Yves Rocher voněl, ale protože všechny vypadají stejně tak nevím který to byl. Prostě jsem si to typla :D. A ten druhý je lístek na HHK 2015. Chtěla bych VIP, protože přece jenom splachovací záchody a teplé sprchy jsou jinačí luxus, ale zase tam nebude taková sranda jak v obyčejném kempu, kde budou všichni ostatní.. a zase přebíhat sem tam je na nic. Třetí věc jsou ty fialové tepláky Endorfina (hezké, že?:D), chtěla jsem od Endorfiny minulý rok uplně úžasné růžové, kde byl tmavě růžový nápis přes celý bok nohavice, ale už tam nejsou, tak jsem si dá se říct z nouze vybrala tyto..

To je snad všechno. Další článek bych chtěla zveřejnit někdy o víkendu a bude trošku užitečnější než ty co jsem vydala do teď). Můj ''dopis Ježíškovi'' jdu rozeslat mejlem mým nejbližším)).. už vidím jak pod tím stromečkem budu mít velkou krabici plnou uhlí :D Ale aspoň bude teplo.. :D). No dobře. Nejsem vůbec skromná, ale Ježák ježí jen jednou ročně.. :D)

Co si přejete na Vánoce vy?)


29. 10. 2014//konečně zdravá!)

29. october 2014 at 15:49 | dee.
Prvně bych strašně moc chtěla poděkovat za návštěvnost, a to za 12 000 návštěvníků celkem. I když to není moc. s tím, jak jsem byla neaktivní je to celkem dost:) Vlastně ani nevím, jak dlouho počítadlo mám, ale podle mě cca 3 roky? Až to zjistím, dám vědět).

V předchozím článku jsem nepsala, že jsem půl prázdnin byla nemocná. Klasika. Onemocním vždycky na víkend, nebo na prázdniny. Každopádně je to mnohem lepší a zítra můžu jít v klidu do školy.. hurá. (:D). Díky babiččiným úžasným domácím čajům jsem během dne bez rýmy. Kam se hrabou nějaké kupované zelené čaje).

Za třetí. Je fajn tu být zase mezi blogerama)) k blogování jsem se dokopávala přes 2 roky. Vlastně od té doby, co jsem s ním sekla (to je lenost, co?:D). Ale vždycky jsem měla moc práce a učení. I když jsem nic nedělala, tak jsem neměla čas :D. Ono taky 6-7 klauzur + pololetky z obyčejných předmětů nejsou nic moc jednoduchého.. Ale do třeťáku jsem se probojovala, teď už mám klauzuru jen jednu, ale za to si spíš máknu v angličtině a matematice. Takže vlatně uz zbývá jenom se dostat do čtvťáku, udělat maturitu a pryyč :D))
Zase zpátky?

28. october 2014 at 19:29 | dee.
Okay. Už ten design vypadá tak nějak použitelně, a tak píšu první článek po 2 letech. Sekla jsem s blogem v době, kdy jsem začala chodit na střední a všechny nešťastné náhody se sešly tak, že jsem nejen byla v prváku, ale i na intru - vražedná kombinace kterou jednoduše nechceš.

Chybělo mi to tu, jako fakt.. Když jsem si uvědomila, že na základce jsem měla X zájmů, kvůli kterým jsem se nestíhala ani učit, ani se flákat na počítači a ani spat. Tak mi přišlo líto, že teď dojdu domů, hodím batoh pod stůl a jdu spat. Takže teď aspoň jsem se dokopala k tomu, abych si znovu zprovoznila blog. A i když se je ten lay úplně jednoduchý, tak to pro začátek stačí) časem tam nastavím něco lepšího. Mám dobrý pocit z toho, že přes ty podzimní prázdníny aspoň něco udělala)

Tzn. mám v plánu přidávat články tak, aby nebyly nudné a psané vyloženě aby ten článek byl. Nechci slibovat, že tu bude článek každý den, prostě jak na to budu mít náladu a když dostanu nějaký nápad, který by stál za zveřejnění. Budu psát články na témata, ke kterým mám nejblíž. Což je asi umění, fotka, hudba a moje zážitky, zajímavosti nebo návody? Uvidíme, časem se to ukáže.

Dneska a zítra ještě budu vybírat nějaké oblíbené blogy do menu, když by někdo chtěl zkusit štěstí a chtěl by tam být napsaný, tak ať dá vědět do komentářů a jestli se mi budou líbit jeho články tak tam bude mít svoje místo:)

Táák jo, to je asi pro dnešek všechno) doufám že nebudu psát do větru, ale aspoň pár lidí se bude na ty články těšit a číst si je:)


Co jste udělali přes prázdniny vy?:)