November 2014

5. 11. 2014//konec?!

5. november 2014 at 23:51 | dee.
Čauko všichni))
přejdu rovnou k věci. V minulém článku zmínila o tom, že bych chtěla natáčet videa na YT. ALE, nese to sebou pár povinností, které musím udělat. Vymyslet si umělecké jméno (pro mě asi to nejtěžší) a následně založit nový blog, který v názvu bude mít moje umělecké jméno, nebo aspoň část z něj. Také jsem přemýšlela, že bych si nechala tento blog, ale to bych strašně moc času strávila nad promazáváním článků, které jsem psala před 5-8 lety. No i tak je budu muset promazat, každopádně bych to ale chtěla udělat tak, jak jsem napsala. Ale protože nejtěžší úkol, co mě může někdo dát, je mezi něčím se rozhodnout. A tak bych se chtěla zeptat vás, jaké jméno se vám líbí nejvíc, popřípadě byste mi mohli navrhnout nějaké, co napadne vás. Ve jméně chci mít Ellen, protože je to moje druhé jméno a také zároveň jméno mojí nejmilovanejší babičky). Ale chtěla bych tam mít i kousek jména svého. Takže Dee? Denisa? Nevim?! :D Napadla mě jména například: Dee Ellen, Ellen Dee, Denisa Ellen..(jsem dost kreativní, co?:D). Děkuju za každý komentář, který mi nějak pomůže v rozhodování. Kdyžtak můžete hlasovat v anketě. Děkuju moc!)TAG: 17 věcí o mně)

1. november 2014 at 14:09 | dee.
Chtěla jsem vybrat nějaký tag, který bude originální a nebude ho mít kde kdo, ale tak nakonec jsem hledání vzdala a mám klasiku, 17 otázek a odpovědí o mně. Přemýšlela jsem i o tom, že bych začala s YT kariérou, kde by jako úvodní video byly samozřejmě fakty o mně. Takže vlastně tento článek by byl celkem zbytečný:D. Ale to si ještě musím nechat projít hlavou..) Bude fajn, když tento tag budete šířit dál:)

1. Líbí se ti tvé jméno nebo by ses raději jmenovala jinak?
Se svým jménem jsem celkem spokojená, i když jsem ho jako menší nemohla vystát a snad každý den jsem se rodičů ptala, proč se jmenuju zrovna Denisa. Už jsem se s ním nějak smířila, ale stále se mi líbí třeba jména Emma a Karolína)). Tak snad moje děti to vychytají líp :D

2. Máš nějakou přezdívku?
Na střední mi normálně každý říká jménem, ale na základce mě tehdy moji béefef říkali Defí :D

3. Máš nějaký divný zvyk?
Musím mít pořád mobil v ruce)

4. Jaké drobnosti Ti nejvíc lezou na nervy?
Šííleně mi leze na nervy, když mně někdo říká, co mám dělat.. Aaaaa//

5. Co děláš, když jsi nervózní?
Většinou si hraju s prupiskou :D

6. Máš smysl pro humor?
Já bych řekla, že kolikrát jsem aj na facku.. ale tak hlavně že se ostatní smějí :D